Четвер, 02.02.2023, 20:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Районний методичний кабінет

Меню сайту

Головна » 2020 » Червень » 4 » Вітаємо!
23:56
Вітаємо!

Вітаємо!!!

переможців V Відкритого регіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові»!

Номінація «Поезія»:

ІІ місце - Тараненко Альону, ученицю 9 класу Ялтинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник Примаченко О.В., вчитель української мови та літератури Ялтинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Номінація «Есе» :

ІІІ місце - Д’якову Інну, ученицю 8 класу Приазовської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Ахуджанова Л.В., вчитель української мови та літератури Приазовської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сертифікати учасника І етапу V Відкритого регіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові»

отримали 12 учнів району:

- Андрусенко С.В. (8 клас), учениця Приазовської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Бондаренко М.О. (8 клас), учень Комишуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Кайдалова А.А. (7 клас), учениця Мангуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

- Музика О.О. (7 клас), учениця Ялтинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

- Пилипенко Д.А. (7 клас), учень Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Серафімова С.В. ( 9 клас), учениця Ялтинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

- Скред А.Н. (5 клас), учениця Портовської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Сторожніченко А.І. (6 клас), учениця Мангуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

- Суту В.О. (7 клас), учень Ялтинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Федоров І.І. (9 клас), учень Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Функнер А.А. (5 клас), учениця Дем’янівської ЗОШ І-ІІІ степенів.

Також сертифікатами нагороджено 11 вчителів району за підготовку учасників

І етапу V Відкритого регіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові»:

- Ахуджанова Л.В.(Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

- Вальчук О.М. (Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

- Меріца О.В. (Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

- Панієва Ю.С. (Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

- Пархоменко Г.А. (Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

- Пилипенко О.О. (Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

- Примаченко О.В. (Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

- Рєва Т.Г. (Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

- Редько Т.І. (Дем’янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

- Семененко М.В. (Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Подяка керівникам за підготовку переможців! Бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!

Переглядів: 185 | Додав: mangushrmk2014 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні посилання
http://mon.gov.ua