Вівторок, 23.04.2024, 17:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Районний методичний кабінет

Меню сайту

Англійська мова

2019-2020 навчальній рік

Матеріали РМО вчителів англійської мови  29.08.2019

Методичні рекомендації щодо викладання іноземної мови  у 2 класі у 2019-2020 н.р.

Методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у 2019-2020 н.р. 

Використання інноваційних технологій на уроках німецької мови, підготувала учитель Мангуської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Ляпіна А.В.

 

Літні мовні табори

З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період у загальноосвітніх навчальних закладах Мангушського району були організовані та працювали мовно-оздоровчі табори. Пріорітетними напрямками роботи було поглиблення знань з англійської мови, оздоровлення, загартування, виховання та розвиток дітей.

Термін роботи: 2 тижні

Кількість учнів: 300 осіб

Класи: 1-6

Вчителі, залучені до проекту: 16

Технічне оснащення: комп’ютери, доступ до мережі Інтернет, мультимедійні проектори, магнітофони                                                                                                                               Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи таборів: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування англійською мовою, висловлення власних думок та поглядів англійською мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення.                           Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями з тем, які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами в англомовному середовищі.

Підводячи підсумки, можна сказати, що мета, заради якої були відкриті мовні табори, досягнута. Школярі проводили дозвілля весело, розширювали світогляд, практикувалися у спілкуванні англійською мовою. Учні змогли реалізувати себе також в творчих завданнях. Учні мали змогу проявили свої творчі здібності, навчалися коректно поводитися в різних ситуаціях та використовувати для цього граматичний та лексичний матеріал англійської мови, отримали достатню практику усного мовлення. Участь наших учнів у літньому мовному таборі має позитивні результати вже другий рік. Такий висновок можна зробити на підставі проведеного опитування учасників мовного табору. Діти висловили бажання продовжувати практику мовних таборів щороку.

 Робота літніх мовних таборів -2017.

 


«План участі в обласних та проведення районних конкурсів для вчителів та учнів з іноземної мови, російської мови та літератури, зарубіжної літератури
   у 2016-2017 н.р.»

                                                        Бутіна Алла Віталіївна, завідувач РМК відділу освіти Мангушської РДА,
                                                        Цибалова Людмила Миколаївна, методист РМК відділу освіти Мангушської РДА


Організація підготовки обдарованих учнів до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з іноземних мов у 2016-2017 н.р.


Методичні рекомендації  щодо роботи із обдарованими учнями в контексті підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів


Матеріали для підготовки до Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови


Результати участі  учнів  Першотравневого району у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації з англійської мови учнів (вихованців)  у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році

                                                                               підготувала завідувач РМК А.В.Бутіна


Конкурс з англійської мови "Моя Батьківщина" учнів Цибалової Л.М.

Вадим Цибалов, учень 8 кл. Ялтинської ЗОШ І-ІІІст.№1     

Людмила Цибалова, вчитель Ялтинської ЗОШ І-ІІІст.№1                               

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні посилання
http://mon.gov.ua