Вівторок, 23.04.2024, 18:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Районний методичний кабінет

Меню сайту

2016-РІК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

      Президент України Петро Порошенко підписав Указ №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», який набрав      чинності 18 листопада 2015 року.

 

 

 

Розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації П.І.Жебривського №80 від 09.02.2016 " Про затвердження плану заходів, спрямованих на популяризацію вивчення англійської мови в Донецькій області"


Лист Донецького ОблІППО від 17.11.2015 року №289/16 «Щодо проведення конкурсів з англійської мови для вчителів та учнів»


Лист Донецького ОблІППО від 11.01.2016 року №04/01 «Про організацію літніх мовних таборів»

 

Розпорядження голови районної державної адміністрації, керівника рійонної військово - цивільної адміністрації "Про затвердження плану заходів, спрямованих на популяризацію вивчення англійської мови в Першотравневому районі"

 «Вільям Шекспір - відомий і невідомий.» Сценарій позакласного заходу    Підготувала: Учитель Бердянської ЗОШ I-III ст.Пилипенко О.О.

Інтерактивна вікторина "Що ви знаєте про Шекспіра?" Підготувала: Учитель Бердянської ЗОШ I-III ст.Пилипенко О.О.

 "Шекспір. Життєвий шлях" Підготувала: Учитель Ялтинської  ЗОШ I-III ст. №1 Бояп С.І.

Конспект відкритого уроку в 2-му класі  учителя Урзуфської ЗОШ І-ІІІ ступенів   Шевченко Тетяни Миколаївни "We can sing and speak English"

 


Тиждень англійської мови у Мангушському районі на честь закриття Року англійської мови в Україні

         На завершення Року англійської мови в Україні, яким був 2016-й, з 12 по 18 грудня по всій країні відбувся Тиждень англійської мови.

         З метою популяризації англійської мови, вдосконалення навичок читання, говоріння й аудіювання, монологічного і діалогічного мовлення, виховання  інтересу до вивчення іноземних мов, почуття поваги до мови країни,  яку вивчаємо, в загальноосвітніх навчальних закладах Мангушського району було проведено виховні заходи, вікторини, конкурси; організовані книжкові виставки, присвячені творчості англійських та американських письменників, виставки постерів, малюнків та колажів про життєвий та творчий шлях видатного драматурга Вільяма Шекспіра; проведено віртуальні екскурсії до театра «The Globe»; організовані перегляди художніх фільмів, відзнятих за сценаріями шекспірівських творів.

    Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
 

Перелік  запланованих та проведених заходів

1. Книжкові виставки, присвячені творчості англійських та американських письменників. Виставка постерів, малюнків та колажів про життєвий та творчий шлях видатного драматурга Вільяма Шекспіра.

2. Вікторина «Чи знаємо ми творчість Шекспіра?».

3.Конкурс на краще знання творів Вільяма Шекспіра. Конкурс на кращу проектну роботу за творчістю    В. Шекспіра.

4.Конкурс малюнків «Мій улюблений Шекспірівський персонаж».
5. Конкурс «Найкращий знавець англійської мови» (за віковими групами).

6. Віртуальна екскурсія до театра «The Globe».     
7. Перегляди художніх фільмів, відзнятих за сценаріями шекспірівських
творів.
8. Коментований перегляд відео фільму про рідне місто В.Шекспіра.
9. Фестиваль «Shakespeare`s Fest».

10. Квест-гра «Весела англійська» 

11. Урок –змагання “Who Knows the English better?”

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні посилання
http://mon.gov.ua